Home » Guardian/ SunGuard Hakkında » Guardian Hakkında » Tarihçe

Tarihçe

Guardian:
1932’den Beri Tarih Yazmak

1932 yılında, Guardian Sanayi otomobil endüstrisi için araba ön camı yaparak Guardian Cam Şirketi olarak başladı.

1970 yılında, neredeyse 50 yıl içinde ABD ana cam endüstrisine giren ilk şirket olarak cesur bir adım attık. Michigan, Carleton’daki tesisimiz düz cam imal etmeye başladı: sıvı kalay banyosunda yüzen eriyik cam. O zamandan bu yana, Guardian 27 düz cam hattı ekledi ve 15’ten fazla imalat tesisi inşa etti ya da aldı.

Guardian 1980 yılında ülke genelinde birçok cam yünü yalıtım tesisi açarak değişik alanlara yönelmeye başladı. Guardian Bina Ürünleri Dağıtım’ın selefleri olan Builder Marts of America (1998) ve Cameron Ashley Building Products (2000) şirketlerinin alınması, Kuzey Amerika genelinde bina malzemelerinin dağıtımında bize güçlü ve büyüyen bir varlık sağladı.

Guardian 90’larda, her ikisi de cam ve çerçeve ürünleri imalatçıları olan, Michigan, Warren’ın Otomotiv Kalıp Şirketi’ni ve İspanya, Valencia’da Lab Radio şirketini aldı. Bu satın almalarla, otomotiv endüstrisi için hem cam hem de çerçeve ürünleri imal eden ilk şirket haline geldik. Guardian en önemli küresel otomotiv tedarikçilerinden biri olarak yerini koruyor.

Bugün, Guardian cam, ürün ve sistemlerini dünyanın dört bir yanında araçlarda, binalarda ve evlerde bulacaksınız. Ve biz bir sonra ne geleceği hakkında düşünmekten heyecan duyuyoruz.

    
Guardian Logo

Guardian Istanbul Cam Pazarlama Ltd. Şti.
Barbaros Mah. Çiğdem sok. No:1
D:24 Ağaoğlu My Office Binası
Bati Ataşehir/İstanbul 34746
Tel. +90 216 969 08 99

<