Home » Guardian/ SunGuard Hakkında » Guardian Hakkında » Etik Beyanı

Etik Beyanı

Etik Şirket Taahhüdümüz

Guardian, yaratıcı, girişken rekabet yoluyla kazanmak konusunda her zaman kendisiyle gurur duyarken, etkin başarı arayışımız her zaman dürüstlük ve doğrulukla birleşmelidir. Guardian fertlerinin, müşterilerle, tedarikçilerle, kamu kurumlarıyla, halkla ve birbirleriyle dürüst ve etik ilişkiler içinde olmaları beklenir.

Bazı temel davranış standartları bu ilkeden ortaya çıkmalıdır. Örneğin, biz kişisel çıkarlarımızın ya da dostlarımızın veya ailemizin çıkarlarının, işimizi yapış şeklimizde çekişme oluşturmasına izin vermeyiz. Şirket varlıklarını ve gizli şirket bilgilerini koruruz ve kendimizin ya da rakiplerin yararı için kullanmayız. Kayıtları tahrif etmeyiz ya da belgeleri veya imha edilmemesi gerektiğine inanmamız için nedenimiz olan şeyleri imha etmeyiz. Faaliyetlerimize uygulayacağımız kanunlara, sözleşmelere ve politikalara saygı duyarız ve başkalarına adil bir şekilde haklılığını kanıtlayamayacağımız şeylerle ilgili tavır koymayız. Kısacası, iş arkadaşlarımıza ve ailelerimize açıklamakta rahat olmayacağımız ya da haberlere çıkacak davranışlara kalkışmayız.

“Guardian Halktır.”
Guardian Tarzı, insanlara sorumlu tutulabilecekleri sorumlulukları vermektir. Her Guardian çalışanı, Guardian’ın standartlarını sürdürmekten sorumludur ve sorumlu tutulacaktır. Guardian Tarzı ayrıca der ki “Guardian Halktır.” Kazanmak için rekabet ederken, ahlaklı bir şekilde davranmak, bu beyanın sadece bir slogan değil bir gurur kaynağı olmasını sağlamanın gerekli bir parçasıdır.

William Davidson, Başkan

    
Guardian Logo

Guardian Istanbul Cam Pazarlama Ltd. Şti.
Barbaros Mah. Çiğdem sok. No:1
D:24 Ağaoğlu My Office Binası
Bati Ataşehir/İstanbul 34746
Tel. +90 216 969 08 99

<