Home » Guardian/ SunGuard Hakkında

Guardian/ SunGuard Hakkında

Built With Light

SunGuard Güneş Kontrol Camının Estetik ve Ekonomik Avantajları

Estetik, ekonomi ve enerji verimililiği için, SunGuard güneş kontrol camı kullanmanın birçok avantajı vardır. Gelişmiş magnetron kaplama teknolojisiyle erişebileceğiniz  en performanslı cam ürünleri bu şekilde size sunuluyor.

Çeşitli renk ve performans seviyelerini farklı ışık geçirgenlikleriyle tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda fırtınalar ya da güvenlik tehditlerine karşı korunma sağlamak üzere kaplamaları lamine camla da kombine edebilirsiniz. Bu şekilde enerji kullanımını belirgin bir şekilde azaltabilirsiniz. Böylece projeniz için LEED puanları kazanmanıza da yardımcı olacaktır.

Bağımsız çalışmalar, 10 yıllık bir süreç boyunca, SunGuard kaplamalı cam ürünlerinin sıradan bir ticari bina için bile enerjiyle ilgili ilk yatırım ve  devam eden maliyetlerde binlerce avro tasarruf sağladığını göstermiştir. Guardian, SunGuard güneş kontrol camımızı ticari pazar için daha da dayanıklı, enerji tasarruflu ve çekici hale getirmek için yeni yöntemler geliştirmeye devam ediyor.

SunGuard üreticisi Guardian Hakkında

SunGuard, ticari, konut ve otomotiv sektörleri için dünyanın en büyük düz cam üreticilerinden biri olan Guardian Industries şirketinin yüksek performanslı ürünüdür. Farklı alanlara yönelmiş bir üretim şirketi olarak Guardian aynı zamanda, otomotiv dış sistemleri konusunda da dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biridir. Guardian inşaat ürünleri, Kuzey Amerika’daki en büyük inşaat malzemeleri dağıtım ağlarından birine sahip olmakla beraber, cam yünü yalıtım ve diğer bina ürünlerinde de lider bir üreticidir.

Genel merkezi Michigan, Auburn Hill’de olan Guardian grubu, beş kıtadaki 25’ten fazla ülkede 18.000’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Guardian girişimci bir ruhu destekler ve çalışanlarını, organizasyonun hangi noktasında olurlarsa olsun, fikirlerini geliştirmek, gerçekleştirmeye çalışmak ve liderlik rolü üstlenmek konusunda cesaretlendirir.

Guardian bu şekilde yenilikçi kültüre sahip olarak güçlü iş ilişkileri kurmayı sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için, Guardian.com adresini ziyaret ediniz.

Sunguard Bullet Arrow Light Tarihçe
Bulunduğumuz yerden gurur duyuyoruz.

Sunguard Bullet Arrow Light Kalite Güvencesi
Size sözümüzdür.

Sunguard Bullet Arrow Light Etik Beyanı
En yüksek standartları taahhüt ediyoruz.

    
Guardian Logo

Guardian Istanbul Cam Pazarlama Ltd. Şti.
Barbaros Mah. Çiğdem sok. No:1
D:24 Ağaoğlu My Office Binası
Bati Ataşehir/İstanbul 34746
Tel. +90 216 969 08 99

<